facebook Instagram YouTube

Młoda krew

Klasa 85cc wypełnia lukę między szeregami juniorów a pełnowymiarowymi motocrossami, dzięki czemu wschodzący zawodnicy są o krok bliżej wielkich lig. W związku z tym, zaawansowany sprzęt zastosowany w większej serii Husqvarna znajduje się w TC 85. Wyposażony w najnowszą technologię silnika i podwozia, TC 85 zapewnia młodym zawodnikom pewność, że będą pchać mocniej, zachowując jednocześnie maksymalny spokój na torze.

25.869 PLN
Cena zawiera 23 % VAT, ma charakter informacyjny.
Kontakt

Cechy motocykla

 • RAMA

  Wykonana w celu zapewnienia precyzyjnej informacji zwrotnej młodym zawodnikom, rama ze stali chromowo-molibdenowej jest wykonana przy użyciu zaawansowanego spawania robotów i hydroformowanych rur.

 • ZAWIESZENIE

  WP XACT, podobnie jak widły w większej gamie MX, składa się z dzielonego widelca o średnicy 43 mm, wykorzystującego kapsułkę sprężyny powietrznej w lewej nodze i zaufanego systemu tłumienia oleju w prawej nodze. Komponenty te zapewniają niezwykłe osiągi zawieszenia przy skoku koła 280 mm.

 • tylny amortyzator WP XPLOR

  Amortyzator WP XPlore PDS jest montowany w TC 85. PDS, co oznacza, że „system tłumienia progresywnego” pozwala tylnemu tyłowi pozostać stabilnym na mniejszych nierównościach lub nierównym terenie, jednocześnie z łatwością wchłaniając większe uderzenia.

 • Rama tył

  Wykonana z lekkiego aluminium rama pomocnicza ma krótki i zwarty profil. Profil nie tylko przyczynia się do ogólnej niskiej masy, ale także poprawia centralizację masy.

 • Filtr powietrza

  Filtr TWIN AIR można łatwo uzyskać bez użycia narzędzi, po prostu usuwając lewy panel boczny w celu szybkiej konserwacji. Konstrukcja airboxa pozwala na optymalny przepływ powietrza i maksymalną ochronę filtra.

 • CHŁODZENIE

  TC 85 wyposażony jest w chłodnice zaprojektowane z obliczeniową dynamiką płynu, aby zapewnić idealne przejście powietrza przez żebra chłodzące, aby uzyskać optymalną temperaturę silnika i najwyższą wydajność.

 • WAHACZ

  Ramię wahacza jest produkowane z jednego kawałka aluminium przy użyciu procesu produkcji odlewu grawitacyjnego. Daje to wyjątkową wytrzymałość wahacza, utrzymując ciężar na minimalnym poziomie. Oznaczenia regulacji łańcucha są również widoczne z góry, aby umożliwić szybszą i prostszą regulację.

 • WYDECH

  Układ wydechowy w TC 85 jest idealnie dopasowany do charakterystyk mocy silnika i przyczynia się do doskonałych osiągów i komfortu jazdy. Dodatkowo, krótki i lekki tłumik poprawia centralizację masy, utrzymując poziom hałasu na minimalnym poziomie.

Specyfikacja techniczna

SILNIK

Pojemność skokowa84.9 cm³

DesignSilnik 1-cylindrowy, 2-suwowy

Średnica47 mm

Suw48.95 mm

RozrusznikRozrusznik nożny

Skrzynia biegów6-biegowa

SprzęgłoSprzęgło wielotarczowe mokre, układ hydrauliczny Formula

EMSMEDJ digital

WYMIARY

Konstrukcja ramyPodwójna kratownicowa z centralną poprzeczką, wykonana ze stali 25CrMo4

Tylne zawieszenieXACT WP PDS mono shock

Skok zawieszenia (przód)278 mm

Skok zawieszenia (tył)305 mm

Przedni hamulecHamulec tarczowy

Tylny hamulecHamulec tarczowy

Średnica przedniej tarczy hamulcowej240 mm

Średnica tylnej tarczy hamulcowej210 mm

Łańcuch1/2 x 5/16"

Kąt główki ramy66 °

Prześwit352 mm

Wysokość siedzenia850 mm

Pojemność zbiornika (ok.)5.2 l