facebook Instagram YouTube

PROGRESJA STAJE SIĘ TUTAJ

Wykorzystując ten sam poziom technologii, jaki zastosowano w gamie motocrossów w pełnym rozmiarze, TC 50 oferuje najwyższy poziom wydajności w zmniejszonych rozmiarach, aby sprostać przyszłym gwiazdom jutra. TC 50 zapewnia najwyższy poziom jakości i dbałości o szczegóły, zapewniając najwyższą jakość i doskonały wygląd.

16.299 PLN
Cena zawiera 23 % VAT, ma charakter informacyjny.
Kontakt

Cechy motocykla

 • RAMA

  Rama ze stali chromolowej o wysokiej wytrzymałości integruje starannie obliczone parametry podłużnego zginania i sztywności skrętnej, aby zwiększyć funkcjonalność obsługi i zawieszenia. Gwarantuje łatwą obsługę i precyzyjne pokonywanie zakrętów, a także doskonałą stabilność.

 • WP XACT

  Wyposażony w najnowszą technologię zawieszenia, TC 50 jest wyposażony w widły WP XACT. Poza bardzo lekkim widelcem 35 mm USD cechują się wyjątkowymi właściwościami tłumienia i komfortu, dzięki czemu jeźdźca może z całą pewnością przekroczyć limit. Przy 205 mm skoku koła, jednostka powietrza w lewej nodze widelca może być łatwo regulowana za pomocą pompy powietrza dla preferencji kierowcy, wagi lub warunków na torze.

 • tylny amortyzator

  Monoshock WP połączony bezpośrednio z wahaczem jest idealnie dopasowany do przednich widelców, co zapewnia doskonałą równowagę i tłumienie drgań. Dodatkowo amortyzator tylny oferuje 185 mm skoku zawieszenia i jest w pełni regulowany, co pozwala dostosować go do preferencji kierowcy lub warunków na torze.

 • HAMULCE

  Wyposażony w ten sam poziom technologii oferowany w pełnowymiarowej gamie motocrossów, TC 50 jest wyposażony w hydraulicznie sterowane zaciski hamulcowe i faliste tarcze hamulcowe przednie i tylne. System zapewnia zaawansowane wyczucie hamowania i zatrzymanie pracy w każdych warunkach.

 • SILNIK

  owoczesny i kompaktowy silnik wyposażony jest w najnowszą technologię 2-suwową, oferującą najlepsze w swojej klasie osiągi i komfort jazdy. Dzięki zastosowaniu 3-wałowej konstrukcji wał korbowy znajduje się w pobliżu środka ciężkości, co nie tylko zapewnia centralizację masy, ale także tworzy idealny kąt wlotu do zaworu kontaktronowego, zapewniając najwyższą wydajność. Dodatkowo, akcesoria Husqvarna są wyposażone w zestaw redukcji mocy, który ogranicza TC 50 do 5.5hp dla początkujących.

 • CYLINDER

  Wysokowydajny cylinder jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego aluminium i jest wyposażony w zawór wydechowy sterowany ciśnieniem (PCEV), który zapewnia niezrównaną wydajność w wysoce konkurencyjnej klasie 50 cm3.

 • SKRZYNIA BIEGÓW

  Kluczową cechą TC 50 jest automatyczne sprzęgło odśrodkowe. Pozwala to młodym zawodnikom skupić się na jeździe bez skomplikowanej obsługi ręcznego sprzęgła i skrzyni biegów. Sprzęgło wielotarczowe zapewnia precyzyjne i przewidywalne dostarczanie mocy w całym zakresie obrotów.

 • WYDECH

  Układ wydechowy został zaprojektowany tak, aby pasował do charakteru silnika TC 50 i został wyprodukowany przy użyciu trójwymiarowego procesu stemplowania przez systemy wydajności WP. Po ukształtowaniu komponentów są one spawane przez robota, aby zapewnić wysoki poziom jakości i trwałości.

 • NADWOZIE

  Nadwozie TC 50 wykorzystuje lata testów motocrossowych i doświadczenie, aby zapewnić perfekcyjne poczucie ergonomii, zapewniając poczucie pewności i komfortu w każdych warunkach jazdy.

 • KIEROWNICA

  Wykonane z wysokiej jakości stopu aluminium, kierownica zapewnia najwyższą stabilność i bezpieczeństwo. Ochraniacz na klamrze kierownicy chroni kierowcę przed uderzeniami.

 • KOŁA

  TC 50 wykorzystuje lekkie, czarne anodyzowane obręcze aluminiowe zapewniające najwyższą wytrzymałość i niezawodność. Standardowe opony MAXXIS zapewniają stopniową przyczepność na różnych terenach.

 • CHŁODZENIE

  Wyposażony w najnowszą technologię, TC 50 wykorzystuje system chłodzenia cieczą do chłodzenia cylindra oraz skrzyń korbowych. Ze względu na swój rozmiar TC 50 wykorzystuje duże promienniki, które współpracują ze spojlerami, aby skutecznie kierować powietrze przez żebra chłodzące, zapewniając skuteczne chłodzenie we wszystkich warunkach.

Specyfikacja techniczna

SILNIK

Pojemność49 cm3

DesignSilnik 1-cylindrowy, 2-suwowy

Średnica39.5 mm

Suw40 mm

RozrusznikRozrusznik narożny

Skrzynia biegów1-biegowy tryb automatyki

SprzęgłoSprzęgło odśrodkowe (regulowane)

EMSSeletra 2p D36

WYMIARY

Konstrukcja ramyRama z centralną rurą ze stali chromowo-molibdenowej

Przednie zawieszenieXACT 35 WP Upside-Down fork, ø35 mm

Tylne zawieszenieXACT WP mono shock

Skok zawieszenia(przód)205 mm

Skok zawieszenia(tył)185 mm

Przedni hamulecHamulec tarczowy

Tylny hamulecHamulec tarczowy

Średnica przedniej tarczy hamulcowej160 mm

Średnica tylnej tarczy hamulcowej160 mm

Łańcuch1/2 x 3/16"

Kąt główki ramy66 °

Prześwit252 mm

Wysokość siedzenia684 mm

Pojemność zbiornika (ok.)2.3 l

Waga41,5 kg