facebook Instagram YouTube

POSTĘPY ZACZYNAJĄ SIĘ TUTAJ

Model TC 50, wzorowany na pełnowymiarowych motocyklach, ma ten sam efektowny wygląd i ergonomię w mniejszym rozmiarze, aby pomieścić przyszłe gwiazdy jutra. Podobieństwa między TC 50 i większym asortymentem motocrossów nie kończą się, najwyższy poziom jakości i dbałość o szczegóły są włączone do TC 50, zapewniając najwyższy poziom wydajności i wygląd i styl premium.

15.990 PLN
Cena zawiera 23 % VAT, ma charakter informacyjny.
Kontakt

Cechy motocykla

 • SILNIK

  Nowoczesny i kompaktowy silnik wyposażony jest w najnowszą technologię 2-suwową zapewniającą najlepszą w klasie wydajność i zdolność jezdną. Dzięki zastosowaniu konstrukcji z trzema wałami, wał korbowy znajduje się blisko środka ciężkości, co nie tylko sprzyja centralizacji masy, ale również tworzy idealny kąt wlotowy do zaworu trzcinowego, zapewniającego najwyższy poziom wydajności. Dodatkowo dostępny jest zestaw do redukcji mocy z akcesoriów Husqvarna, który ogranicza TC 50 do 5.5hp dla pierwszych timerów i kompletnych początkujących. 

 • CYLINDER

  Cylinder o wysokiej wydajności jest wykonany z lekkiego i wytrzymałego aluminium i zawiera zawór wydechowy sterowany ciśnieniem (PCEV), który zapewnia niezrównaną wydajność w wysoce konkurencyjnej klasie 50cc.

 • AUTOMATYCZNE SPRĘGŁO

  Kluczową cechą TC 50 jest automatyczne sprzęgło odśrodkowe. Pozwala to młodym jeźdźcom skupić się na jeździe bez złożoności obsługi ręcznego sprzęgła i skrzyni biegów. Sprzęgło wielotarczowe zapewnia precyzyjne i przewidywalne dostarczanie mocy w całym zakresie obrotów. 

 • WYDECH

  Układ wydechowy został zaprojektowany tak, aby dokładnie odpowiadał charakterowi silnika TC 50 i został wyprodukowany przy użyciu trójwymiarowego procesu tłoczenia według systemów wydajności WP. Po ukształtowaniu elementów są one spawane automatycznie, aby zapewnić wysoką jakość i trwałość.

 • NADWOZIE

  Nadwozie TC 50 wykorzystuje lata testów i doświadczenia w jeździe motocrossowej, oferując doskonałe ergonomiczne uczucie, które zapewnia poczucie pewności i komfort w każdych warunkach jazdy.

 • KIEROWNICA

  Wykonana z wysokiej jakości stopu aluminium kierownica zapewnia najwyższą stabilność i bezpieczeństwo. Poduszka bezpieczeństwa na wsporniku kierownicy chroni kierowcę przed każdym uderzeniem.

 • CHŁODZENIE

  Wyposażony w najnowszą technologię, TC 50 wykorzystuje system chłodzenia cieczą do chłodzenia cylindra, jak również skrzyń korbowych. Ze względu na swoją wielkość, TC 50 wykorzystuje duże promienniki, które współpracują ze spoilerem, aby skutecznie przepływać powietrze przez żebra chłodzące, zapewniając wystarczające chłodzenie w każdych warunkach.

 • KOŁA

  Odzwierciedlając pełnowymiarowy asortyment motocross, TC 50 wykorzystuje lekkie, czarne anodowane obręcze aluminiowe zapewniające najwyższą wytrzymałość i niezawodność. Standardowe opony MAXXIS zapewniają progresywną przyczepność w różnych warunkach terenowych.

 • RAMA

  Rama ze stali chromowanej o wysokiej wytrzymałości jest produkowana przez firmę WP Performance Systems i integruje dokładnie obliczone parametry wzdłużnego flexu i sztywności skrętnej, aby zwiększyć funkcjonalność i funkcjonalność zawieszenia. Gwarantuje łatwą obsługę i precyzyjne pokonywanie zakrętów, a także wyjątkową stabilność.

 • PRZEDNI WIDELEC

  Wyposażone w wysokiej jakości elementy zawieszenia firmy WP, widelce 35 mm USD cechują się wyjątkowymi właściwościami tłumiącymi i komfortem, dzięki czemu jeździec może z pełnym przekonaniem przesuwać granice.

 • ŁAŃCUCH

  Połączony bezpośrednio z wahaczem, monoshock WP idealnie pasuje do przednich wideł, zapewniając idealną równowagę i tłumienie.

 • HAMULEC

  Wyposażony w taką samą technologię jak pełnowymiarowa seria motocross, TC 50 jest wyposażony w hydraulicznie uruchamiane zaciski hamulcowe i falowane przednie i tylne tarcze hamulcowe. System zapewnia zaawansowane hamowanie i hamowanie w każdych warunkach.

Specyfikacja techniczna

SILNIK

Design1-cylinder, 2-stroke engin

Displacement49 cm³

Bore39.5 mm

Stroke40 mm

StarterKickstarter

TransmissionSingle-speed automatic

Primary drive61:33

Secondary gear ratio10:42

ClutchCentrifugal clutch (adjustable)

EMSSeletra 2p D36

WYMIARY

Frame designChrome-molybdenum steel central-tube frame

Front suspensionWP upside-down Ø 35 mm

Rear suspensionWP shock absorber

Suspension travel (front)100 mm

Suspension travel (rear)147 mm

Front brakeDisc brake

Rear brakeDisc brake

Front brake disc diameter160 mm

Rear brake disc diameter160 mm

Chain1/2 x 3/16"

Steering head angle66 °

Wheelbase914 ± 10 mm

Ground clearance184 mm

Seat height558 mm

Tank capacity (approx.)2.3 l

Weight without fuel40 kg