facebook Instagram YouTube

POTĘŻNA MIEJSKA IKONA

VITPILEN 701 jest nieskazitelnie zaprojektowanym motocyklem ulicznym, który oferuje nowe spojrzenie na miejską jazdę. Ten kompaktowy i zwrotny motocykl, napędzany potężnym jednocylindrowym silnikiem, jest profesjonalnie wykonany, tak aby zapewnić minimalistyczną stylistykę z wyjątkową wydajnością i zredukowaną do samej istoty jaki powinien byc motocykl. Stworzony, by pasował do unikalnego, progresywnego stylu współczesnego motocykla, zapewniającego bardziej ekscytujące, uczciwe i prawdziwe wrażenia z jazdy.

44.350 PLN
Cena zawiera 23 % VAT, ma charakter informacyjny.
Kontakt

Cechy motocykla

 • Silnik

  VITPILEN 701 zasilany jest nowoczesnym, jednocylindrowym silnikiem o pojemności 692,7 cm3, chłodzonym cieczą, ktory cechuje sie najnowsza technologia projektowania i elektroniki. Przy maksymalnej mocy 55 kW (75 KM) i momencie obrotowym 72 Nm przy 6750 obr./min, nie ma wątpliwości co do możliwości tego motocykla. Elektroniczny wtrysk paliwa jest obsługiwany przez układ jezdny i zapewnia natychmiastową, ostrą i wyrafinowaną moc kontrolowaną przez standardowy system kontroli trakcji. Najnowsze rozwiązania techniczne, takie jak standardowa zmiana biegów w górę i w dół, zapewniają wyjątkową możność jazdy, a innowacyjne procesy produkcyjne i najwyższej jakości materiały zapewniają najwyższą niezawodność i wydajność, co przekłada się na długi okres serwisowy wynoszący 10 000 km.

 • Wydech

  Układ wydechowy w VITPILEN 701 składa się z dwóch części: wstępnego tłumika wykonanego ze stali i końcowego tłumika, wykończonego czarną powłoką. Projekt jest zintegrowany ze stylem VITPILEN i, co ważne, zapewnia  że VITPILEN 701 spełnia surowe przepisy dotyczące emisji.

 • Hamulce

  VITPILEN 701 jest wyposażony w hydrauliczne zaciski tarczowe Brembo, które są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami, a w połączeniu z przednimi perforowanymi stalowymi tarczami o średnicy 320 mm z przodu i 240mm z tyłu, zapewniają kontrolowane i pewne hamowanie. VITPILEN 701 jest również wyposażony w najnowocześniejszy system ABS firmy Bosch, zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa w różnych warunkach hamowania. Ta funkcja może być całkowicie wyłączona dla bardziej zaawansowanych motocyklistów.

 • Zawieszenie

  Zawieszenie do VITPILEN 701 jest produkowane przez systemy wydajności WP i jest wykonane zgodnie 
  z wymagającymi normami, zapewniając najwyższy poziom jakości i kunsztu. Przednie zawieszenie posiada
  widły o średnicy 43 mm, a tylnie ma monoshock połączony za pomocą dźwigni z wahaczem. Wysokiej jakości
  komponenty są w pełni regulowane do zmieniających się warunków miejskich.
 • Wygląd zewnętrzny

  Ideą projektu jest pozbycie się niepotrzebnych bajerów i stworzenie prostej, progresywnej mieszanki klasycznego myślenia i nowoczesnego designu. Ten sposób myślenia jest synonimem szwedzkiego dziedzictwa motocykli Husqvarna i można go wyraźnie zobaczyć na VITPILEN 701. Lekka i wąska karoseria progresywnego designu VITPILEN 701  inteligentnie pozwala na płynny ruch podczas jazdy.

 • Koła

  Lekkie  17 '' felgi aluminiowe to główna zaleta designu Vitpilen 701. Koła oferują wyjątkowe poczucie  
  stylu i zapewniają wysoką wytrzymałość i trwałość przy minimalnej masie nieresorowanej. Logo Husqvarna
  jest osadzone na kole, dyskretnie podkreślając dbałość o szczegóły na VITPILEN 701.
 • Siedzenie

  Siedzisko VITPILEN 701 wykorzystuje wysokiej jakości piankę i skóre tkaniny MOKKA, która pomimo swojego zredukowanego wyglądu pozostaje wygodna dla jeźdźca. Odsunięte  od głównej karoserii i płynnie unoszące  się nad tylnym kołem siedzisko stanowi część minimalistycznej tylnej ramy pomocniczej, co zwiększa wyjątkową przyjemność jazdy, jaką zapewnia model VITPILEN 701.

 • Zbiornik

  Aluminiowy korek paliwa  z dumą wyświetla logo Husqvarna Motorcycles, podobnie jak pieczęć najwyższej jakości, stojąca skromnie, ale odważnie na zbiorniku paliwa. Zbiornik jest płynnie zintegrowany z projektem i jest centralnym punktem w stylu VITPILEN 701. Inteligentna konstrukcja pozwala również na płynne poruszanie się między pozycjami jazdy, a wykończenia i subtelne akcenty podkreślają jego progresywny i unikalny design.

 • Kierwonica

  Kierownica zamocowana jest do kutych aluminiowych potrójnych zacisków, co jest najważniejsze  w stylu 
  VITPILEN 701. Zgodnie z minimalistycznym wyglądem SIMPLE.PROGRESSIVE.  strefa kontrolna nie jest
  zasłonięta przez żadne owiewki i posiada cyfrowy wyświetlacz z niezbędnymi informacjami.
 • Światła

  Wysokiej klasy reflektor LED w modelu VITPILEN 701 zapewnia wyjątkowy wygląd. Wokół obwodu znajduje się światło do jazdy dziennej, dzięki czemu VITPILEN 701 jest wyraźnie widoczny w każdych warunkach. Tylne światło LED jest zintegrowane z elegancką karoserią i zapewnia zgrabny, nieprzerwany wygląd.

Specyfikacja techniczna

SILNIK

Design 1-cylinder, 4-stroke engine

Displacement 692.7 cm³

Bore 105 mm

Stroke 80 mm mm

Power 55kW

Starter Electric starter

Lubrication Forced oil lubrication with 2 oil pumps

Transmission 6-speed

Primary drive 36:79

Secondary fear ratio 15:45

Cooling Liquid cooled

Clutch APTC(TM) slipper clutch, hydraulically actuated

EMSKeihin EMS with RBW, twin ignition

PARAMETRY

Frame designChromium-Molybdenum steel trellis frame, powder coated

Front suspension WP upside-down Ø 43 mm

Rear suspension WP shock absorber with linkage

Suspension travel (front) 135mm

Suspension travel (rear) 135mm

Front brake Brembo four-piston radial fixed calliper, brake disc

Rear brake Brembo single-piston floating calliper, brake disc

Front brake disc diameter 320 mm

Rear brake disc diameter 240 mm

ABS Bosch 9M+ two-channel ABS

Chain X-Ring 5/8 x 1/4"

Steering head angle 65 °

Ground clearance 140 mm

Seat height 830 mm

Tank capacity (approx.) 12l

Weight without fuel 157 kg