facebook Instagram YouTube

PROSTY JEDNAK POŻĄDANY

VITPILEN 401 to świeże i proste nowe podejście do świata motocykli. Jest subtelny, skoncentrowany na stylistyce i pozbawiony wszystkiego, co jest niepotrzebne. Jego prosty, ale progresywny design otwiera nową bramę do kultury motocykli i sprawia, że ​​miejskie motocykle są bardziej dostępne i zachęcające niż kiedykolwiek wcześniej. Motocykle  dla postępowych, swobodnie myślących jeźdźców, którzy cenią wyjątkowe wzornictwo i szukają nowych sposobów na poznanie miejskiego środowiska.

27.300 PLN
Cena zawiera 23 % VAT, ma charakter informacyjny.
Kontakt

Cechy motocykla

 • Silnik

  VITPILEN 401 jest napędzany nowoczesnym jednocylindrowym silnikiem o pojemności 375 cm3, który jest wyjątkowo kompaktowy. 
  Z momentem obrotowym 37 Nm od niskich obrotów w zakresie  i 6-biegowej skrzyni biegów jest idealny do jazdy w mieście.
  Elektroniczny wtrysk paliwa jest obsługiwany przez układ jezdny i zapewnia ostrą, ale wyrafinowaną moc. VITPILEN 401
  ma szczytową moc 32 kW (44 KM) i jest dostępny dla posiadaczy licencji A2, a lekka konstrukcja oznacza, że ​​stosunek mocy do masy
  będzie ekscytował również bardziej doświadczonych kierowców.
 • Wydech

  Układ wydechowy  VITPILEN 401 składa się z dwóch części: wstępnego tłumika wykonanego ze stali i końcowego tłumika, który jest wykonany z aluminium  wykończony surowym wyglądem oraz kultowym logo Husqvarna. Konstrukcja doskonale pasuje do stylowego wyglądu motocykla, a co ważniejsze, zapewnia że VITPILEN 401 spełnia surowe normy emisji spalin.

 • HAMULCE

  VITPILEN 401 jest wyposażony w hydrauliczne zaciski hamulcowe ByBre, które są produkowane zgodnie z najwyższymi standardami, a w połączeniu z 320 mm przednią i 230 mm tylną perforowaną tarczą stalową, zapewniają kontrolowane i pewne osiągi hamowania. VITPILEN 401 jest również wyposażony w najnowocześniejszy system ABS firmy Bosch, zapewniający najwyższy poziom bezpieczeństwa w różnych warunkach hamowania. Ta funkcja może być całkowicie wyłączona dla bardziej zaawansowanych jeźdzców.

 • Zawieszenie

  Zawieszenie  VITPILEN 401 jest produkowane przez systemy wydajności WP i jest wykonane zgodnie z wymagającymi normami, zapewniając najwyższy poziom jakości i kunsztu. Przednie zawieszenie ma otwarty widelec 43 mm, a tylny ma progresywny układ tłumienia połączony bezpośrednio z wahaczem. Wysokiej jakości komponenty zapewniają dynamiczną obsługę optymalną w trudnych warunkach miejskich.

 • Wygląd zewnętrzny

  Ideą projektu jest pozbycie się niepotrzebnych gadzetów i stworzenie prostej, progresywnej mieszanki klasycznego myślenia i nowoczesnego designu. Ten sposób myślenia jest synonimem szwedzkiego dziedzictwa motocykli Husqvarna i można go wyraźnie zobaczyć na VITPILEN 401. Lekka i wąska karoseria progresywnego projektu VITPILEN 401  inteligentnie pozwala na płynny ruch podczas jazdy.

 • Koła

  17-calowe anodowane koła  z żółtym elektrycznym lakierem VITp to wizytówka VITPILEN 401. Koła oferują wyjątkowe wyczucie stylu i są bardzo wytrzymałe, oferują najwyższą niezawodność na nieprzewidywalnym i wymagającym terenie miejskim.

 • Kierownica

  Kierownica zamocowana  do kutych aluminiowych potrójnych zacisków, w punkcie centralnym w modelu VITPILEN 401. W zgodzie z minimalistycznym wyglądem  SIMPLE.PROGRESSIVE. strefa kontrolna nie jest zasłonięta przez żadne owiewki i posiada cyfrowy wyświetlacz z niezbędnymi informacjami.

 • Światła

  Przednie i tylne światła są odrębnymi elementami na VITPILEN 401 i stanowią część unikalnego projektu, 
  który definiuje ten motocykl. Wykorzystując najnowszą technologię LED, światła są czymś więcej niż tylko projektami,
  ale również znacząco przyczyniają się do widoczności i bezpieczeństwa.
 • Siedzenie

  Siedzisko VITPILEN 401 zrobione jest z  wysokiej jakości pianki i skóry NABUK, która mimo swojego 
  zredukowanego wyglądu pozostaje wygodna dla jeźdźca. Odsunięty od karoserii i płynnie unoszący
  się nad tylnym kołem  fotel zapewnia wyjątkowe wrażenia z jazdy, jakie oferuje model VITPILEN 401.
 • Zbiornik

  Aluminiowy korek paliwa  z dumą wyświetla logo Husqvarna Motorcycles, podobnie jak pieczęć najwyższej jakości, stojąca skromnie, ale odważnie na zbiorniku paliwa. Zbiornik jest płynnie zintegrowany z projektem i jest centralnym punktem w stylu VITPILEN 701. Inteligentna konstrukcja pozwala również na płynne poruszanie się między pozycjami jazdy, a wykończenia i subtelne akcenty podkreślają jego progresywny i unikalny design.

Specyfikacja techniczna

SILNIK

Design 1-cylinder, 4-stroke engine

Displacement 373.2 cm³

Bore 89 mm

Stroke 60 mm mm

Power 32kW


Starter Electric starter

Lubrication Wet sump

Transmission 6-speed

Primary drive 30:60

Secondary fear ratio 15:45

Cooling Liquid cooled

Clutch PASC™ antihopping clutch, mechanically operated

EMS BOSH

PARAMETRY

Frame designSteel trellis frame, powder coated

Front suspension WP upside-down Ø 43 mm

Rear suspension WP monoshock

Suspension travel (front) 142 mm

Suspension travel (rear) 150 mm

Front brake Four-piston radial fixed calliper, brake disc

Rear brake Single-piston floating calliper, brake disc

Front brake disc diameter 320 mm

Rear brake disc diameter 230 mm

ABS Bosch 9M+ two-channel ABS

Chain X-Ring 5/8 x 1/4"

Steering head angle 65 °

Ground clearance 170 mm

Seat height 835 mm

Tank capacity (approx.) 9,5l

Weight without fuel 148 kg